Zümrütyağ - Serkan Koşar Gıda Tarım Hayv. Ltd. Şti. - Antakya, Hatay

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Güzelburç Mah. İpekyolu cad. Hasan Koşar Apt. No 149 Antakya Hatay

Hatay / Antakya

Haritalarda Aç

Mail Gönder

Firma Resimleri

Firma Hakkında

Zümrüt, başta zeytin tarımı olmak üzere, geniş arazileri ile nesillerden beri domates biber gibi tarımsal ürünlerin de üretimini yapmaktadır.

 Ailemizin kökenleri zeytinciliğin beşiği Hatay’a dayanıyor. Hatay’ın Ekinci köyünde zeytincilik yapan dedelerimiz, ürettikleri dünyaca meşhur zeytinyağını birçok Avrupa ülkesine ihraç etmiş.

 Biz de dedelerimizin izinden giderek, zeytincilik mesleğine devam ediyoruz. ürettiğimiz yağ ve zeytinleri kendi markamız altında piyasaya sunuyoruz. Amacımız, ürünlerimizi kullanıcılarına mümkün olduğu kadar doğrudan ulaştırmak.

 Üretimimizin tümü, zeytinliklerimizdeki gençleştirme budaması uygulanmış ağaçlardan geliyor.

En iyi ürüne ulaşabilmek için gereken tüm işlemleri doğru ve zamanında yapıyor, doğadaki etkileşimleri göz önünde bulundurarak tabiata saygılı uygulamaları tercih ediyoruz. Hasat zamanı geldiğinde, meyvenin erken hasatla en uygun olduğu dönemde hasata başlayıp, zeytinlerimizi tek tek el ile topluyoruz.

 Zümrüt olarak ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak için bilinçli, iyi tarım uygulamalarını, titiz işletme teknikleri ile birleştiriyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?