Cami Isıtma Sistemleri Elektrikli Yerden Isıtma Ebrar Karaca Kar Buz Eritme - Kırıkhan, Hatay

İletişim Bilgileri

Mail Gönder

Firma Resimleri

Firma resmi bulunamadı.

Firma Hakkında

Kar Buz Eritme Elektrikli Yerden Isıtma Cami Isıtma Sistemleri Ebrar Karaca Mühendislik

2006 yılından itibaren bu güne gelen tecrübe ve birikim ile 2018 yılında firmamız; Ebrar Karaca Mühendislik Hizmetleri olarak kar buz eritme, elektrikli yerden ısıtma, cami ısıtma sistemleri, rampa ısıtma, boru ısıtıcı, kar eritmesi, villa ısıtma, cami ısıtma panosu faaliyetlerine başlamıştır.


Yerden ısıtma sektöründe çalışan ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet vermek için çalışmaktayız. Ana faaliyet konumuz olan yerden ısıtma sistemleri konusunda, yurt dışında eğitim alan, yurt dışında ve ülkemizde birçok projeye imza atan seçkin ekibimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz.


Elektrikli Yerden Isıtma

En verimli ısıtma sistemi olarak evinizi değil ayaklarınızdan başlayarak sizi ısıtıyoruz.İnşaat işi çıkarmadan ısıtmanızı uzaktan kontrol edebileceğiniz şekilde sistemlerinizi kuruyoruz.


Cami Isıtma Sistemleri

Camiler genellikle görkemli mimarilere sahiptirler ve mimari özelliklerinden biri de yüksek tavanlı yapılar olmalarıdır. Yüksek tavanlı mekanların en öne çıkan dezavantajı ise kalorifer gibi sıradan ısıtma araçları ile ısınmalarının pek mümkün olmamasıdır. Cami ısıtma termostatı kullanarak verimli bir yerden ısıtma imkanı sağlıyoruz.


Villa Isıtma Sistemleri

merkezi yakıtlı ısıtma sistemi olan bir daireye taşınıyor olabilirsiniz veya sadece gaz faturalarınızı nasıl azaltabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz, villa ısıtma sistemleri ile hem verimli ısınmanızı sağlıyor hem faturalardan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.


Yenilenebilir Enerji Sistemleri

Artık tükettiğiniz kadarını üretin fazlasını sisteme satın. Üretilebilirlik durumuna göre Güneşten veya Rüzgardan yada Sudan yararlanın sizde kazançlı çıkın.


Rampa Isıtma Sistemleri

Uygulandığı beton veya asfalt yüzeylere, tuz ve diğer kimyasallar gibi zarar vermez. Sistem tamamen otomatik çalışır. Gecikme ve işçilik maliyeti olmaz.


Merdiven Isıtma Sistemleri

Merdiven veya mermer zeminin altına ısıtıcı kablolar ve şiltelerin döşenmesi ile uygulanan sistem en kalıcı ve verimli çözüm yöntemi olmaktadır.


Çatı Isıtma Sistemi

Çatı ısıtma sistemlerinde kullanılan kablolar, hiçbir tehlike yaratmaz, aksine son derece güvenlidir. En ağır kış koşullarında bile dayanıklıdırlar.


Çim Saha Sera Isıtma Sistemleri

Bitki yetiştirilen yerlerde en verimli bir şekilde korunmak istenen ürünleri kökünden ısıtarak canlılığını sürdürmelerini sağlamaktadır.


Firma Videoları

Firma videosu bulunamadı.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?