Barberline Kuaför Mobilyaları - İskenderun, Hatay

İletişim Bilgileri

info@barber-line.com
Sabit Telefon Aktif Değil
05396817533
Fax Aktif Değil
https://www.barber-line.com

Mail Gönder

Firma Resimleri

Firma resmi bulunamadı.

Firma Hakkında

Barberline, yeni kurulan bir firma olsa da, berber ve kuaför salonları için mobilya üretimi alanında 15 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu tecrübemiz sayesinde sektöre hakimiyetimiz yüksek ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için gereken bilgi ve deneyime sahibiz.

Firmamızın temel ilkesi, müşterilerimizin işletmelerine katma değer sağlayan, dayanıklı ve şık mobilyalar sunmaktır. Trendleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel tasarlanmış mobilyalar üretiyoruz.

Fabrikamızda kullandığımız malzemelerin kalitesini kontrol etmekle birlikte, üretim sürecinde her adımı titizlikle takip ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin güvenliği ve konforu için en kaliteli ürünleri sunabiliyoruz.

Müşteri memnuniyeti, Barberline’ın en önemli önceliklerinden biridir. Her müşterimizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Berber ve kuaför salonları için mobilya üretimi alanında 15 yıllık tecrübemizle, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarken, kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflerimizden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.Mükemmel Hassasiyet

Uygulama yapılacak alanın doğru ölçülerinin alınması, ürünlerimizin tam olarak yerleştirileceği yeri belirlemekte büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle, ölçü alımından itibaren tüm adımlarda mükemmel hassasiyet sağlıyoruz.
Özel Tasarım

Müşterilerimiz ile beraber çalışarak, onların hayalindeki mobilyaları tasarlayıp üretiyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre, mobilyaların malzeme seçiminden, renklerine kadar her ayrıntıyı özelleştirip, tasarımlarını gerçeğe dönüştürüyoruz.
Ekonomik Çözüm

Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz mobilyaların daha uygun fiyatlı versiyonlarını içeriyor. Bu seçeneklerimizde, müşterilerimiz belirli tasarımlar için önceden belirlenmiş malzemeleri seçerek bütçelerinden tasarruf edebilirler.Barberline ekibi, berber ve kuaför salonları için özel olarak tasarlanmış mobilyalar üretmek için bir araya gelmiş sektördeki en deneyimli ve yetenekli kişilerden oluşur. Uzmanlıkları ve yaratıcılıklarıyla öne çıkan ekip, estetiği yeniden tanımlamak için bir arada çalışır.


Berber Koltukları, Berber Tezgahları, Kuaför Koltukları, Kuaför Tezgahları, Kasa Bankoları, Yıkama Koltukları, Stant ve Sehpalar, SPA, Manikür ve Pedikür, Ağda Yatakları ve Etejerleri, Laboratuvar ve Havluluklar, Bekleme Koltukları, Çocuk Grubu, Dekoratif Ürünler


Firma Videoları

Firma videosu bulunamadı.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?