FERMANLI YEMEKÇİLİK - Antakya, Hatay

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Odabaşı Mh. Susam Sk. Köse Apt. 2/1

Hatay / Antakya

Haritalarda Aç

Mail Gönder

Vitrin

Firma Resimleri

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA     

    2012 yılında HATAY - ANTAKYA' da faaliyete başlayan FERMANLI YEMEKÇİLİK profesyonel kadrosu ve insan sağlığını temel alan misyonu ile yemek hizmetleri konusunda hizmet veren çok yönlü bir şirkettir.

Yerinde Yemek Hizmeti

Yemeğin hazırlanması, pişirilmesi ve sunumuna kadar tüm işler FERMANLI CATERİNG sorumluluğunda gerçekleşmektedir. Proje mühendisi müşteri mutfağının dezenfeksiyonu ve haşere kontrolü gibi konulardan sorumludur. Sunulan aylık menülerde, günlere göre yemek dağıtımından, porsiyon miktarları belirtilmektedir. ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Standartları gereği FERMANLI CATERİNG bünyesinde yapılan tüm eğitimlere yerinde hizmet personeli katılmak zorundadır.

Taşımalı Yemek Hizmeti

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Organizasyon Yemekleri

FERMANLI CATERİNG olarak toplantı ve organizasyon yemekleri müşterimizin belirlediği mekânda tam deneyimli bünyemizde istihdam ettiğimiz restaurant hizmetini almış servis elemanları ile birinci sınıf lezzet ve hizmet sunmaktayız..

Firma Videoları

Firma videosu bulunamadı.

Firma Yorumları

dilara ay
3 Şubat 2020 , Pazartesi 14:16:54

yemekler temiz ve taze geliyor başarılarınızın devamını dilerim


Yorum Yazmak İstermisiniz?