Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Telif Notu: Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece REHBER326.COM’a aittir. Bilgiler,rehber326.com.bilgisi dahilinde ve izni ile internet ortamından dağıtılabilir ancak alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Bu web sitesi içindeki bilgiler kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

 Sorumluluğun Sınırlandırılması

 Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Bu bilgilere, üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahildir. Ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

 Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, REHBER326.COM ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

 Bu internet sitesine yapılan bağlantı ve bu web sitesinden diğer sitelere yapılan bağlantıların riski ziyaretçiye aittir. Bağlantı yapılan sitelerdeki bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri REHBER326.COM tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

 REHBER326.COM bu internet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

 Ticari Markalar

 REHBER326.COM ,Bunlar dışında sitede sözü geçen tüm diğer ürünler, servisler ve şirket isimleri başka firmalara ait ticari markalar olabilir.

 Kullanım Koşulları

BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU ŞARTLARI DİKKATLE OKUYUNUZ BU WEB SİTESİNİ KULLANARAK, BU ŞARTLARI KABUL ETMİŞ OLUYORSUNUZ. BU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LUTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYINIZ.

 1. Kullanım Şartları

 Sitedeki dokümanlar online sistemde görülmesi için gerekli olması hali haricinde kopyalanamaz yeniden üretilemez. Yukarıda belirtilenlerden bağımsız olarak sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

 Bu sitedeki malzemeler hiçbir şekilde değiştirilemez ve çoğaltılamaz veya kamuya açık bir şekilde gösterilemez, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Bu şartların amaçları açısından, bu malzemelerin herhangi bir diğer web sitesi veya ağa bağlı bilgisayar ortamında herhangi bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu sitedeki malzemeler telif hakkı koruması altındadır ve bu malzemelerin her tür yetkisiz kullanımı, telif hakkı, ticari marka mülkiyeti ve diğer yasaların ihlali anlamına gelebilir.

 2. Site ile Link Oluşturmak

 Eğer site ile ilgili link oluşturmak isterseniz bu link REHBER326.COM da firma sayfasına veya  tarafından önerilen sayfaya yapılmalıdır. Bu linkin sitede yayınlananların dışında bir görsel malzeme ile yapılmaması gerekmektedir.