ATSO: HBB GENEL SEKRETERİ NİHAT TAZEARSLAN İLE MAKAMINDA BULUŞTU
img

ATSO: HBB GENEL SEKRETERİ NİHAT TAZEARSLAN İLE MAKAMINDA BULUŞTU

Odamız 3.Meslek Komite Üyeleri Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Nihat Tazearslan'ı makamında ziyaret ettiler. 

Ziyarette Genel Sekreter Nihat Tazearslan ile birlikte Fen İşleri Daire Başkanı Hasan Ziya Hamidioğulları  ile İdari Mali İşler Daire Başkanı Gülseren Malcı Komitemizi ağırladı. 

Bilindiği üzere sanayi sitesinin içerisinde bulunan Mobilya fabrikalarının büyük bir kısmı yakın bir zamanda Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. Yeni Sanayi Sitesinde faaliyetine devam eden Mobilya firmalarımız ise iş yerlerini SHOWROOM olarak kullanmaya devam etmektedir. Sanayi sitesinin daha modern hale gelmesi için çalışmalar yapan Komitemiz bu kapsamda Genel Sekreter ve Daire Başkanlarından

1) Küçük Sanayi Sitesinin( 53. Kara yollarının Yanında) bulunan kavşağa tanıtıcı "MOBİLYA FİGÜRÜ" konularak girişe modern bir hava kazandırılması ve şehre yeni gelen turistlerin Mobilya sitesini fark etmelerinin sağlanmasını, 

2) Sanayi Sitesinin içinde bulunan iş yerlerini gösteren tanıtıcı levhaların yenilenmesini,

3) Sanayi sitesinin her iki girişindeki büyük tabelaların Mimari bir çizimle şehrin dokusuna uyumlu olarak yenisinin yapılması konularında taleplerini iletmişlerdir. Komitemizi ağırlamalarından dolayı Sayın Genel Sekreterimize ve Daire Başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.


İlginizi Çekebilir