KIRIKHAN BELEDİYE MECLİSİ MART AYI OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI
img

KIRIKHAN BELEDİYE MECLİSİ MART AYI OLAĞAN TOPLANTISINI YAPTI

Kırıkhan Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un Başkanlığında toplandı.

Meclis toplantısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Silah arkadaşları ve bütün Şehitlerimiz için saygı duruşunun yapılıp Fatiha Suresinin okunması ile başladı.

           BAŞKAN YAVUZ; “GÜNLÜK 32 ABONE BAĞLANTISI YAPILACAK”

Meclis toplantısında Kırıkhan’da Hatsu tarafından başlatılan 257 Km.’lik su şebekesi değişim çalışmaları ile ilgili bilgi veren Başkan YAVUZ; “Hatsu yetkilileri ile toplantı yaptık. Su şebeke değişim çalışmaları şuana kadar tek ekiple çalışmalarını sürdürüyor ve günlük 16 abone bağlantısı yapılıyor idi. Yaptığımız toplantı sonucunda bundan sonra iki ekiple çalışma yapılacak ve günlük 32 abone bağlantısı yapılacak. 5000 abonemiz bulunmakta. Bir bina bir abone şeklinde değerlendirildiğinde 2 ekiple yapılacak çalışmalar ile en kısa sürede 257 Km.’lik su şebekesi değişim çalışmalarını bitirmeyi hedefliyoruz.

Yaptığımız görüşmelerde Hatsu geride kalan bağlantıları tamamlayıp teslim edecek ve bizlerde hemen asfaltlama çalışmalarına başlayacağız.” Dedi.

Başkan YAVUZ daha sonra Belediyenin diğer çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Kırıkhan Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı gündemde ki maddelerin görüşülüp karara bağlanması ve dilek – temenniler bölümünde yapılan istişareler ile sona erdi.


İlginizi Çekebilir