KIRIKHAN AK GENÇLİK BİRLİK BERABERLİK VE ÇALIŞMALARI İLE HATAY VE KIRIKHANIN GÖZ BEBEĞİ OLDU
img

KIRIKHAN AK GENÇLİK BİRLİK BERABERLİK VE ÇALIŞMALARI İLE HATAY VE KIRIKHANIN GÖZ BEBEĞİ OLDU

Ak Parti Kırıkhan Gençlik Kolları birlik, beraberliği İl ve diğer ilçelerin Ak Gençlik teşkilatları ile uyumu ayrıca gece- gündüz demeden 2002 ruhu ile çalışmaları geçmişte olduğu gibi Ramazan ayı içerisinde de devam ediyor.

Son dönemlerde özverili çalışmaları ile dikkat çeken Kırıkhan Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Muhammet Serhat Çakar ile tam bir bütünlük içerisinde programlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Ak Gençlik iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ak Parti Hatay Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İl ve İlçe Başkanları, Kadın Kolları İl ve ilçe Başkanları, Gençlik Kolları il ve İlçe Başkanları ile Koordinasyon ve programlı bir şekilde çalışmalar yapan Kırıkhan Ak Gençlik Ramazan ayı öncesinde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emir ve direktifleri doğrultusunda siyasi parti ayrımı yapmaksızın çat kapı bütün mahalleleri gezip vatandaşları ziyaret ederek dertlerini dinleyen ve çözümleri noktasında sıra dışı performans sergileyen Ak Gençlik bu çalışma temposuyla taraflı tarafsız her kesimin takdirini toplayıp Hatay ve Kırıkhan’ın göz bebeği oldu.

DÜNYA LİDERİ CUMHURBAŞKANIMIZ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIRKEN BİZLER YAN GELİP YATMAKTAN HAYA DUYARIZ

Ak Gençliğin çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunun Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Muhammet Serhat ÇAKAR; “Değerli annelerim, babalarım, dedelerim, nenelerim, amcalarım, teyzelerim, halalarım, ağabeylerim, kardeşlerim ve kıymetli büyüklerim, Küresel güçlerin yenidünya düzeni kurma hayallerinin sonucunda Dünya Ülkeleri ekonomi başta olmak üzere birçok konuda büyük sıkıntılar yaşanıyor. Elbette bu durumdan Türkiye olarak bizlerde etkileniyoruz. Ancak Hamdolsun ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi Dünya liderine sahibiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ileri görüşlüğü ile erken aldığı tedbirler ile Ülkemiz bu süreci az hasarla atlatıyor.

Bu konuda Dünyanın şahit olduğu üzere Sayın Cumhurbaşkanımız gece- gündüz demeden dünya ülkelerine ziyaretlerde bulunup Ülkemiz için birçok alanda işbirliği anlaşmaları yapıyor. Enerji, Savunma Sanayi, Sağlık, Bilim ve Teknoloji alanlarında ki dev hamleleri ile dışa bağımlılıktan özgür bir Ülke durumuna gelmiş durumdayız.

Sayın Cumhurbaşkanımız böylesine sıra dışı tempoyla çalışır iken Ak Gençlik olarak bizler yan gelip yatmaktan haya duyarız. Haya’da imandandır.

Ülkem ve Milletimizin kalbi rahat olsun çünkü “ Damarlarımızda taşıdığımız asil kanla yılmadan, bıkmadan, yorulmadan ve gece- gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.” 

Ak Gençlik olarak bütün çalışmalarımızda her daim yanımızda olup moral verip motivasyonumuzu üst seviyelerde olmasını sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beye, İl Başkanımız Sayın Adem Yeşildal’a, Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman başta olmak üzere bütün Ak Parti Hatay Milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz başta olmak üzere Ak Partimizin bütün Belediye Başkanlarına, Gençlik Kolları İl Başkanımız Sayın Mustafa Alkaya’ya, Kadın Kolları İl Başkanımız Sayın Zehra Eren Hanıma, Bütün ilçe Kadın Kolları Başkanlarımıza, bütün ilçe Gençlik Kollarımıza kısaca Ak Davamızda bizlere destek olup emek eden bütün dava arkadaşlarımıza şahsım ve Ak Gençlik adına teşekkür eder saygılarımı sunarım.” Dedi.


İlginizi Çekebilir