BAŞKAN YAVUZ “ GÖNLÜNÜZCE BİR TATİL GEÇİMENİZ TEMENNİSİ İLE İYİ TATİLLER DİLERİM”
img

BAŞKAN YAVUZ “ GÖNLÜNÜZCE BİR TATİL GEÇİMENİZ TEMENNİSİ İLE İYİ TATİLLER DİLERİM”

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, 2021 - 2022 yılı eğitim ve öğretim yılının sona ermesi ve öğrencilerin tatile girmesi dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Yavuz mesajında şunları söyledi;

“Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız 2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılını 17 Haziranda tamamlamış bulunuyoruz.

Sevgili öğrenciler, hayatımızın her alanında olduğu gibi okul sürecinde verdiğiniz emeklerin, fedakarlıkların sonucu olarak 17 Haziran Cuma günü karnelerinizi alıyorsunuz. Ancak, unutulmamalıdır ki karne sadece öğrencilerin değil eğitim öğretim sürecinde bulunan hepimizin bir değerlendirilmesidir.

Okullarımızda eğitim ve öğretim sadece öğrencilere değil, aynı zamanda çocuklarımızı hayata hazırlayan, evlatlarına katkı sağlayan ailelere ve bizlere de not verilmiş olmaktadır. Anne ve babalarımız öğrencilerimizin notlarını değerlendirirken bu hususları göz önünde bulundurmalıdırlar.

Öğrenciler ve öğretmenlerimiz için uzun ve yorucu bir eğitim öğretim yılı da geride kalırken, 2021 - 2022 eğitim öğrenim yılında öğrencilerimize yoğun çaba ve emeklerinden dolayı başta Öğretmen ve Okul İdarecilerimiz olmak üzere, Öğrenci Velilerimize ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün bütün personellerine  emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılını geride bırakan idareci, öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı ve mutlu tatil günleri diliyorum. Her şey gönüllerinizce olsun.” Dedi.


İlginizi Çekebilir