Hakkımızda

Hakkımızda

Sahibi olduğunuz iş yeri ile ilgili en doğru bilgi ve kelimelerle rehber326.com'a kaydolun ve Google üzerinde sizde görünür hale gelin, arayanlar önce sizi bulsun.


              Rehber326, siz müşterilerin  zaman ve mekan fark etmeden  bulmalarına yardımcı olur. Böylece sahip olduğunuz işiniz büyür haliyle de, müşteriler ve kazancınız bir artış gösterir.
Türkiye’nin  en kaliteli online rehber326 ‘dan sizde ücretsiz yararlanabilirsiniz, kayıtlı iletişim, ürün ve hizmet bilgilerinizi rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

              Rehber326 olarak biz, kapasitesi ister küçük isterse büyük olsun ayrıcalık yapmadan ve önem vererek bütün firmaların listelendiği ve faaliyet gösterdiği   il ve ilçe hatta mahalle bile olabilir konumlarına göre kategorize edildiği İnternet ortamının kalite ve hizmet konusunda en iyisi ve sizin hizmet verdiğiniz sektörde potansiyel müşterilere ulaşan firma rehberinden biriyiz .

 

              Fakat bizi diğerlerinden ayıran kısım nedir diye sorarsanız size daha  internetin evlerimizde olmadığı dönemlerde telefon numaralarını bulduğumuz bu sarı sayfaların bulunduğu altın rehber’den bu yana gelen prensibiyle nostalji ve dijital çağın gerekliliklerini yerine getiriyoruz ve bunu siz firma sahiplerine ve sizin potansiyel müşterilerinizin ulaşabilmesi Google servisi ile sitemizde hizmet veriyoruz.

 

              Firmalarınız birçok alanda faaliyet gösterebilir ve ürün ve hizmetlerini potansiyel müşteriye ulaştırmak ister. Bu durumda firmalar için önemli olan  özellikle internet ortamında kendilerini gösterebilmek ve isimlerini duyurabilecek ürünlerini  ve hizmetlerini tanıtmalarını sağlayabilecek olan firma rehber sitelerine kayıt olma gereği duyarlar.

               Zaten hali hazırda olan bir işletmeniz varsa, hizmet ve üretim alanlarında iseniz faaliyet göstermekteyseniz müşterileriniz size ulaşabilmek için birçok  farklı yol arayacaktır. Bu noktada önemli olan arz ve talep dengesini doğru bir şekilde  birleştirebilmek ve üreten ile tüketeni tek adreste buluşturmak olacaktır.

              Rehber326  sitesinin aynı zamanda yüzlerce , binlerce firmanın verdikleri ve verecek olduğu  hizmetlerin reklamını en iyi şekilde yapmasından dolayı Türkiyenin #1 numaları Firma rehberlerinden birisi olmasından kaynaklı Google gözünde değeri büyüktür ve ziyaretçi olarak yoğun trafiği bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar için firmanızı bulması çok kolay ve rahat olduğu için  memnuniyet düzeyi hat safhadadır. Rehber326  sitesi olarak 7/24 hizmet vermekte ziyaretçiler için %100 ücretsizdir.Fakat kullanım amaçlarınıza bağlı olarak ücretli ve ücretsiz bölümleri değişiklik göstermektedir. Ücretli olan hizmetlerden yararlanmak sizi diğerlerinden bir tık öne çıkarır ve bu hizmetlerin kullanıma açılması tabi ki belli  cüzi ücretler ile aktif olmaktadır. Firma sahipleri ve ziyaretçilerimiz için hep en iyisini isteriz ve bunun içinde gecemizi gündüzümüze katarak şevkle ve heyecanla sürekli olarak gelişme içerisindeyiz.Hayat standardınızı ve refah seviyenizi yüksek tutmaya çalışarak. Rehber326 olarak , aradığınız ürün ve hizmeti tek çatında topluyoruz, işletme sahiplerine ulaşma yollarını kısaltıyoruz kaliteden ödün vermeden zamandan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Rehber326  ailesi arasında sizleri görmekten mutluluk duyarız ve şimdiden hoş geldiniz.